Blog

Party Planners Weddings & Events Agency / inspiracje  / Geofiltry na SNAPCHAT! Co to takiego?

Geofiltry na SNAPCHAT! Co to takiego?

  Wiedzieliście, że możecie stworzyć swój własny projekt?

Użytkownicy Snapchata napewno wiedzą lub kojarzą już co to takiego są „te” geofiltry na snapchat. Już od dłuższego czasu zaobserwowałam na Snapchacie innych użytkowników pojawiać się zaczęły spersonalizowane filtry np. Urodzinowe z miejscem imprezy i wiekiem użytkownika, ślubne z datą i imionami pary młodej czy opis jakiegoś małego eventu w okolicy i wiele innych. Nie ukrywam, że bardzo mnie to zaciekawiło, więc zaczęłam szperać w internecie żeby dowiedzieć się czegoś więcej na temat między innymi gdzie stworzyć taki własny geofilter, jak go zrobić, no i oczywiście jakie opłaty wiążą się z takim dodatkiem do naszej imprezy. Muszę powiedzieć, że moje poszukiwania były całkiem owocne, i chciałabym podzielić się z wami swoimi wynikami zaczynając od początku.

Geofiltry na Snapchat

 

1. Gdzie stworzyć własny Geofilter?

Nic prostszego. Musimy wejść na stronę Snapchata i kliknąć w zakładkę Geofiltr, a następnie klikamy On Demand. Na tym etapie musimy zalogować się na swoje konto na Snapchacie, więc trzymajcie gdzieś pod ręką swój login i hasło. Podajemy link jakby ktoś miał problemy z dostępem.

Create Your Own

 

2. Jak stworzyć własny Geofiltr na snapchat?

Wybieramy opcję Create Online i podążamy dalej według instrukcji. Wybieramy okazję na którą chcemy mieć swój filtr, decydujemy się na jeden gotowy projekt a następnie dodajemy swoje imiona, miejsce imprezy, datę co tylko nam się podoba. Możemy też wprowadzić swój własny tekst, dodać emotikony, zmieniać kolory. Gdy już skończymy projektowanie przechodzimy do kolejnego kroku w którym wybieramy w jakich dniach chcielibyśmy, aby nasz filtr się wyświetlał. Na sam koniec musimy zaznaczyć teren na którym ma pojawiać się nasz spersonalizowany filtr. Rysujemy na mapie linie i w tym momencie Snapchat automatycznie w lewym górnym rogu oblicza nam kwotę jaką będziemy musieli zapłacić.

 

3. Opłaty.

Kwoty za geofitry wahają się od bardzo niskich do bardzo wysokich. Różne czynniki wpływają na kwotę końcową naszego filtra. Ale spokojnie przetestowałam osobiście wybierając filtr weselny na obszarze około 2000m2. Kwota jaką otrzymałam to mniej więcej 25zł (zgodnie z kursem funta w danym dniu). Osobiście uważam, że jest to jak najbardziej racjonalna kwota za taki spersonalizowany Geofiltr.

Jeżeli nie potraficie sobie poradzić sami ze stworzeniem geofiltra nie wahajcie tylko piszcie do nas z miłą chęcią Wam pomożemy.

 

A jaka jest Wasza opinia na ten temat? Ciekawy pomysł czy też zbędny wydatek?

Spodobał się Tobie pomysł? Chcesz na swoje przyjęcie, wesele, urodziny czy inna imprezę zamówić wszystkie dodatki wraz z geofiltrem dopasowane graficznie i kolorystycznie pod Twoje gusta? 

Więcej informacji znajdziesz tutaj tutaj

 

 

zdjęcia: internet

 

2 komentarze
  • Monique
    22 lutego 2017 at 19:27

    Ale fajne, nigdy o czymś takim nie słyszałam 🙂

Post a Comment