Konsultant Ślubny

Home

Konsultant Ślubny

Konsultant Ślubny

Stworzenie przyjęcia dopiętego na ostatni guzik to wyzwanie. Czasem nawet najmniejsze elementy wymagają poświęcenia wielu godzin pracy. Wiemy o tym doskonale, dlatego pomożemy Wam zorganizować ślubu oraz wesele. Możemy zaoferować organizację kompleksową lub częściową, w zależności od oczekiwań. Waszym jedynym zadaniem jest przedstawienie nam wizji, resztą zajmie się nasz zespół.

ZAPLANUJ SWÓJ WIELKI DZIEŃ

Organizacją zajmiemy się my!
A zbieranie ich to jedno z najlepszych doświadczeń. Jesteśmy tu po to, by razem z Wami tworzyć kalejdoskop wspomnień, pełen niezapomnianych uśmiechów, łez radości i szczęścia dzielonego z bliskimi. Przyjęcia to nasza specjalność, a w ich organizację wkładamy całe serce po to, by efekt pozostał z Wami jeszcze na długo.

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. W Twoim imieniu wynegocjujemy najkorzystniejsze ceny i najlepszy serwis. Pomożemy Tobie w dokonaniu odpowiedniego wyboru, a jeżeli zajdzie taka potrzeba to odradzimy Tobie pomysł, który według naszego doświadczenia nie sprawdzi się. Zaufaj nam, a napewno będziesz mile zaskoczony. Nie musisz się martwić o detale. Określ swoje oczekiwania, a wszystkim zajmiemy się my. Zorganizujemy Ci wymarzonego fotografa, wyszukamy najbardziej klimatyczną salę, stworzymy zachwycające dekoracje. Zrobimy wszystko, by przygotowania były bezstresowe i zamieniły się w dobrą zabawę.
Niech to będzie Twoje święto!
Umów się na spotkanie z naszą konsultantką.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

CENNIK I PAKIETY