OFERTA

The Easy Way to Create Elegance

Przygotowania spędzają tobie sen z powiek. Nie możesz poradzić sobie z organizacją, a może masz już wszystko, czego potrzebujesz, a organizacja nie sprawiła tobie większego problemu.
W dniu ślubu chciałabyś cieszyć się dniem, a nie skupiać na zadaniach i dlatego poszukujesz profesjonalisty, który zajmie się koordynacją przyjęcia, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie dnia? Wybierz jeden z naszych pakietów planowania lub skontaktuj się z nami, aby dostosować coś dokładnie do Twoich potrzeb!
a
Posiadamy szeroką gamę profesjonalnych firm, z którymi zbudowaliśmy relacje podczas naszego wieloletniego doświadczenia w branży, z którymi lubimy współpracować i których możemy polecić. Uwielbiamy także możliwość pozyskiwania nowych dostawców i obiektów idealnie dopasowanych do Twoich konkretnych potrzeb. Od zaproszeń, artystów od makijażu, dostawców namiotów, fotografów, dietetyki i transportu - cokolwiek potrzebujesz my to mamy!
Ale na znalezieniu podwykonawców, spotkań i organizacji degustacji nasza praca się nie kończy. Współpracujemy również z dostawcami w sprawie obowiązujących rabatów, terminów płatności. Pomagamy w tworzeniu planu dnia ślubu i zapewniamy rsvp, zakwaterowanie, transport gości. Zajmiemy się również elemenami stylizacji oraz dekoracji (niezależnie od tego, czy pochodzą one od nas, czy od innych firm koszty wynajęcia są dodatkowe)
Jeśli zdecydujesz się na naszą firmę i zaufasz nam w kwestii planowania oraz dekoracji, oferujemy rabaty i bezpłatną dostawę. Czasami miło jest ograniczyć ilość sprzedawców i płatności do minimum, jednak bez żadnej presji.
a

Creme De La Creme

Planowanie wydarzeń, stylizacja + koordynacja

Nasz pakiet ma na celu pomóc Ci rozkoszować się każdą chwilą planowania , jest specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb. Ta kompleksowa usługa pozwoli tobie na chwilę relaksu i zdejmie z ciebie stress jaki towarzyszy w przygotowaniach tak ważnych uroczystości. Przychodzisz do nas bez żadnego pomysłu lub posiadasz milion pomysłów i nie możesz się zdecydować, który będzie najlepszy. Wspólnie opracujemy plan w ramach twojego budżetu.

Zapewniamy, że Twoje przyjęcie będzie opowieścią o Tobie. Możesz usiąść wygodnie i cieszyć się, gdy ktoś inny zarządza czasem, budżetami e-mail z ``właściwymi`` dostawcami, znajdując najlepszych dostawców, aby dopasować się do Twojej osobowości i dając pewność, że wszystko jest zgodne z planem.

Ta usługa obejmuje, ale nie jest ograniczona do:

Wstępna konsultacja , poznanie Ciebie i odkrycie, co jest dla Ciebie ważne i dlaczego,
Sugerujemy się twoimi inspiracjami i tworzymy zarys twojego przyjęcia
Poszukiwanie miejsca ceremonii i przyjęcia
Kompleksowe zarządzanie
Wszechstronny projekt motywu, z wyszczególnieniem aspektów stylistycznych
Poszukiwanie odpowiednich do oczekiwań podwykonawców
( wideo, foto, papeteria, atrakcje, dekoracje, florysta, pojazd, stylista )
Zarządzanie gośćmi
Wszelka komunikacja z dostawcami i usługami
Możesz zadać nam dowolne pytania lub przesłać zdjęcia inspiracje, gdy tylko coś wpadnie tobie do głowy jesteśmy dla ciebie o każdej porze dnia.
Porady dotyczące menu
Pełne koordynacja przyjęcia - stworzenie scenariusza przyjęcia. Dzięki temu wszyscy dostawcy są świadomi wydarzeń i informowani o godzinach, w których muszą być obecni oraz ich obowiązkach
W dniu przyjęcia koordynacja obejmuje dwóch pracowników (na 100 gości) od 8-10 godzin
a

A La Carte

Częściowa organizacja, stylizacja + koordynacja

Dla super zorganizowanej pary - masz już wszystkich podwykonawców, masz wizję swojego przyjęcia, ale potrzebujesz profesjonalnej i godnej zaufania osoby, aby wszystko to połączyć w całość. Kontaktujemy się trzy miesiące przed ślubem, aby szczegółowo omówić plan działania. Opracujemy obszerny plan, oraz sprawdzimy umówionych podwykonawców abyś mogła spać spokojnie.

Ta usługa obejmuje, ale nie jest ograniczona do:

Wstępna konsultacja, poznanie Ciebie i przygotowanie scenariusza przyjęcia dla wszystkich podwykonawców
Dwóch osobistych pracowników będzie trzymało rękę na pulsie aby wszystkie uzgodnienia zostały wykonane, aby upewnić się, że Twój dzień jest dokładnie taki, jaki zaplanowałaś ( od 8 - 10 godzin )
Przygotowanie sali do uroczystości
Zarządzanie dostawcami, lokalem i personelem, dzięki czemu wszyscy są na czasie zgodnie z naszym planem działania. Poinformowanie wszystkich dostawców o ich obowiązkach
Jesteśmy twoją wizytą i punktem kontaktowy, więc nie martwisz się rozmowami telefonicznymi i problemami gości. Od tego jesteśmy my!
a

Florystyka & Dekoracje

Dekoracja kwiatowe + stylizacja

Kwiaty są jedną z najważniejszych części ślubu! Nasz wyszkolony zespół florystów zadba o kwiatowe detale, aby zapewnić, idealną kompozycję kwiatową i stylizację dopasowaną do kolorystyki twojego przyjęcia
Dzięki naszej usłudze korzystasz z pełnego zakresu usług, dzięki czemu twoja współpraca ogranicza się do jednego dostawcy, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące stylizacji i ślubu.
Umów się na niezobowiązujące spotkanie już dziś, aby zapoznać się z przykładami naszej pracy i przedyskutować plan, aby wprowadzić w życie swoje unikalne pomysły kwiatowe.

Ta usługa obejmuje, ale nie jest ograniczona do:

Przygotowanie kompozycji kwiatowych według ustaleń

a

Papeteria Ślubna

Papeteria Ślubna + projekt

Papeteria Ślubna stworzona pod twoje przyjęcie to must have każdego przyjęcia. Kolorystyka, motyw przewodni wszystko przygotowane w indywidualnym projekcie dla ciebie - projekt indywidualny otrzymujesz od nas GRATIS

Ta usługa obejmuje, ale nie jest ograniczona do:

Save the date
Zaproszenia
Winietki
Menu
Numery stołów
List powitalny
Podziękowania dla gości
Plakat powitalny
Plan Stołów

a

Wypożyczalnia & Sklep

Wynajem Dekoracji + stylista

Niezależnie od tego, czy masz 10 gości, czy 1000, możemy zaoferować wynajem dekoracji, abyś mógł stworzyć idealny wygląd na każdą okazję. Nasza oferta na wynajem jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy pracują przy ograniczonym budżecie.Rezerwując u nas dekoracje na wynajem - pomoc stylisty otrzymujesz GRATIS
Umów się na niezobowiązujące spotkanie z naszym stylistą, aby omówić najlepsze rozwiązania dla twojego przyjęcia.
Uwielbiamy sprawiać, aby każda okazja była wyjątkowa, więc skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby porozmawiać o twoich planach oraz pomysłach lub dowiedzieć się więcej o naszej ofercie wynajmu.

Ta usługa obejmuje, ale nie jest ograniczona do:

Krzesła
Obrusy
Podtalerze
Sztućce
Ściany kwiatowe
Bieżniki
Lampiony
Sztalugi
Lustra
Napis Love
I wiele innych...
a

Rabat

Przy zamówieniu 2 usług - 5% rabatu
Przy zamówieniu 3 usług - 10 % rabatu
Przy zamówieniu 4 usług - 15 % rabatu
Przy zamówieniu 5 usług - 20 % rabatu
a
Masz Pytania? Skontaktuj Się z Nami!

Dla nas cie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy od spełniania twoich marzeń! Nie znalazłeś w naszej ofercie tego czego szukasz? Koniecznie skontaktuj się z nami i zapytaj lub wyślij do nas zapytanie o wycenę!