Blog

Party Planners Weddings & Events Agency / inspiracje  / Ślub w śniegu czyli Ślub zimą

Ślub w śniegu czyli Ślub zimą

 

Eleganckie wesele ,przepiękne zdjęcia na tle białego puchu. Oryginalne krajobrazy wokół nas stworzone przez sama matkę naturę. Chyba każdy się ze mną zgodzi, że zimowe śluby nie są tak bardzo „rozreklamowane ” jak tradycyjny ślub latem 😊

 

Uważam , że urokiem zimowego ślubu jest cała aura Świąt Bożego Narodzenia , którą doskonale możemy wykorzystać jeśli chodzi o dekoracje  sali czy sesji fotograficznej 😍 Zdjecia w plenerze, co powiecie aby były wykonane w centrum miasta nocą wśród przechodniów spacerujących w poświąteczne dni ??? Uważam, że to ma swój urok ,a uliczne iluminacje doskonale dodadzą szyku naszym fotografią. Pamietajmy jednak ,że jest to zima i należy się cieplej ubrać. Jeśli chodzi o zimowe dodatki ślubne , z tym nie powinnismy mieć problemu. Głównie mam tu na myśli Panny Młode . Jak wiemy czy zima czy lato Pan Młody i tak występuje w garniturze. Zimowy płaszcz to chyba nie problem dla naszego mężczyzny😊 Na rynku dostępne są między innymi botki i kozaki ślubne dla was kobiety 😊 I nie tylko….

 

Nie zapomnijmy, że gdy za oknem mróz i śnieg stwórzmy na weselnej sali ciepły i przytulny klimat. Zamiast tradycyjnych okryć na krzesła , użyjmy wykwintnych kocy, które być może się przydadzą ,a napewno będą pasowały do motywu przewodniego.


W okresie zimowym wiele artykułów florystycznych jest droższych , albo niedostępnych. Jeśli chodzi o kwiaty, śmiało można wybrać białe lub czerwone róże , gałązki świerku , szyszki, a nawet laski cynamonu lub plastry suszonych pomarańczy.


Wiele par zaczyna decydować się na tak zwany zimowy ślub. Miejcie na uwadze , że zimą łatwiej wam będzie znaleźć wolne terminy na weselną sale i inne ślubne usługi . Zima to nie jest szczyt sezonu jeśli chodzi o wesela , także i ceny moga być gdzie niegdzie nieco niższe. Tak wiec moi drodzy chyba się rozwiodę i wezmę ślub po raz drugi oczywiście z moim obecnym mężem, ale w bajkowym zimowym otoczeniu🙈❤️

Dużo miłości dla wszystkich💋

 

foto: Internet

No Comments
Post a Comment