ODCHUDZANIE PRZED ŚLUBEM CZY TO MOŻLIWE?

Odchudzanie przed ślubem czy to możliwe? Planujcie posiłki razem. Dużo prościej jest trzymać się zdrowej diety razem. Wyobraź sobie siebie jedzącą sałatę, kiedy Twój partner siedzi obok Ciebie delektując się pizzą na obiad. Nie ma opcji polegniesz i dołączysz do obiadu z Twoim partnerem. A czy nie fajniej byłoby ułożyć w dwójkę menu na cały tydzień, zrobić zakupy, a później razem ugotować coś pysznego. Dla bardziej zapracowanych polecamy pudełka.

Spacery – po obiedzie czy kolacji wybierzcie się na spacer zamiast siadać przed telewizorem. Spacer to rewelacyjna forma relaksu. Możecie wykorzystać ten czas na omówienie swojego dnia w pracy, albo porozmawiać o przygotowaniach do ślubu.

Podejmij wyzwanie – zapisz się na bieg i przygotowujcie się do niego razem. Motywacja to podstawa to wytrwałości.

Alkoholowi mówimy nie. Wprowadź zakaz spożywania alkoholu w ciągu tygodnia. Nawet niewinne piwo osłabi Twój organizm. W weekend pozwól sobie na lampkę czerwonego wina.

Zaproponuj partnerowi wyzwanie. Zdrowo odżywiamy się przez miesiąc i ćwiczymy. Koniecznie nie zapomnij powiedzieć o nagrodzie jaka  będzie czekała na Was jeżeli wytrwacie w swoim postanowieniu. Romantyczny weekend w Spa jeszcze nikomu nie zaszkodził.

Więcej Sexu. Tak tak dokładnie tak jak czytacie. Twój partner na pewno nie odmówi, a ile kalorii spalicie i to w najbardziej przyjemny sposób.

Postaw sobie konkretne cele. Biegam 3 razy w tygodniu, jeżeli pada idę na siłownię. Tylko raz w tygodniu zamawiam jedzenie na wynos. Jeżeli przetrwasz tydzień przygotuj dla siebie nagrodę w postaci np: ciasta marchewkowego.

Wzajemne wsparcie. Zycie nie zawsze jest kolorowe, a stresu nie wyrzucimy z naszego życia. Pamiętajmy jednak aby się wspierać, a nie sięgać po lody w ramach poprawy humoru. Lody poprawią  humor na 5 minut, a resztę dnia będziesz chodziła naburmuszona, że nie wytrzymałaś w swoim postanowieniu.

 

Zdjęcie:Healthybodylife.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *