Kontakt

Home

Kontakt

Kontakt

Jesteśmy ekspertem w swojej dziedzinie. W Twoim imieniu wynegocjujemy najkorzystniejsze ceny oraz najlepszą obsługę. Pomożemy Tobie w dokonaniu odpowiedniego wyboru, a jeżeli zajdzie taka potrzeba odradzimy Tobie pomysł, który według naszego doświadczenia nie sprawdzi się. Zaufaj nam, a napewno będziesz mile zaskoczony. Nie musisz się martwić o detale.

Określ swoje oczekiwania, a wszystkim zajmiemy się my. Zorganizujemy Tobie wymarzonego fotografa, wyszukamy najbardziej klimatyczną salę, stworzymy zachwycające dekoracje. Zrobimy wszystko, by przygotowania były bezstresowe i zamieniły się w dobrą zabawę.Niech to będzie Twoje święto! Umów się na spotkanie z naszą konsultantką.

Napisz do nas
FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Do czego potrzebny mi konsultant ślubny?

Dzięki współpracy z konsultantem ślubnym oszczędzacz czas i pieniądze oraz poznać najbezpieczniejsze rozwiązania. Przygotowanie przyjęcia to duży stres, o którym dzięki pomocy konsultanta ślubnego możesz zapomnieć!

Czy mogę skorzystać tylko z jednej usługi np: dekoracji?

Oczywiście. Nasza firma zajmuję się również częściową organizacją.

Czym zajmuję się konsultant ślubny?

Konsultant ślubny pomaga w tworzeniu tego jedynego wyjątkowego dnia, ale to Ty decydujesz o efekcie końcowym i podejmujesz ostateczne decyzje. Umów się na niezobowiązujące spotkanie, a opowiemy Tobie szczegółowo w czym Tobie pomożemy!

Czy zajmujecie się organizacją innych przyjęć i uroczystości?

Tak. Zorganizujemy każde przyjęcie według życzenia klienta.

Czy spotkanie zobowiązuje mnie do podpisania umowy?

Nie. Spotkanie jest niezobowiązujące. Po spotkaniu sam zadecydujesz czy masz ochotę z nami współpracować i jakie zadania chcesz nam zlecić.

“ I am so glad to have been a small part of your unique wedding ”

Your Wedding Specialist

Time used: ms
TELEFON:

+48 796 702 911

OBSZAR DZIAŁANIA

EUROPA

TELEFON:

+44 7480 26 36 26

E-Mail:

biuro@partyplanners.pl