Wytatuowana Panna Młoda

Wytatuowana Panna Młoda

Wytatuowana Panna Młoda

Tatuaże od wielu pokoleń budzą kontrowersje. Jedni uważają tą formę sztuki jako szpecenie swojego ciała, a inni jako część swojej osobowości. Ilu ludzi na świecie tyle opinii na ten temat. My chcemy dzisiaj odpowiedzieć na pytanie czy wytatuowana Panna Młoda powinna zakrywać swoje tatuaże, czy wręcz przeciwnie?

Ślub i wesele to dla Panny Młodej jeden z najważniejszych dni w życiu. Większość z nas wyobrażała sobie i planowała przebieg oraz wygląd uroczystości będąc jeszcze w pieluchach. Uważamy, że każda przyszła Panna Młoda powinna w ten dzień czuć się pewnie oraz co najważniejsze komfortowo. Większość z was się pewnie z nami zgodzi w tej kwestii. Tatuaże napewno nie przeszkadzają w doborze odpowiedniej sukni, a tym bardziej nie odbierają piękna Panny Młodej.

Zakrywanie czy eksponowanie swoich tatuaży jest kwestią indywidualną. Taką decyzje powinna podjąć sama Panna Młoda. Jedni kupują ozdobne naszyjniki, bransoletki czy kolczyki, a drudzy ozdabiają swoje ciała tatuażami. Według nas każda forma ozdób i dodatków jest jak najbardziej odpowiednia. Jeżeli Panna Młoda czuje się swobodnie w swoich widocznych tatuażach to my pomożemy w wyeksponowaniu i podkreśleniu pięknych dzieł sztuki i sprawimy że będzie się czuła jeszcze piękniej i pewniej siebie.

The best love is the kind that awakens the soul, that makes us reach for more, that plants the fire in our hearts and brings peace to our minds. That’s what I hope to give you forever.

Wytatuowana Panna Młoda…

Jak najbardziej uważamy, iż nikt nie powinien wstydzić się tatuaży w swoim dniu ślubu i tym bardziej przejmować się opiniami innych, ponieważ koniec końców to jest Nasz dzień i nikt nie powinien nam odbierać z niego radości i pewności siebie. 

Nie masz tatuaży, a chciałaby choć na chwilę poczuć jak to jest je mieć? Wieczór panieński to wyśmienita okazja do zakupu zmywalnych tatuaży. Tatuaże możesz zakupić tutaj

 

#cata_custom_heading_3xvapq457i > h5, #cata_custom_heading_3xvapq457i > h5 a{}